SEJON

बलराम बानियाँ सहयोग कोष

नेपाल आर्थिक पत्रकार समाज (सेजन) का सदस्य तथा बरिष्ठ आर्थिक पत्रकार बलराम बानियाँको मिति २०७७ साउन २८ गते, बुधवार दुखद निधन भएको यहाँहरुलाई अवगत नै छ । सेजनले स्व.बानियाँको परिवारलाई  सहयोग पुगोस भन्ने उदेश्यले सेजनको सानिमा वैकमा रहेको खाता नं ०२३०१००१००००८६२ मा ‘बलराम बानियाँ सहयोग कोष’ खडा गर्ने निर्णय गरेको सवै साथिहरुलाई जानकारी गराउन चाहान्छौं ।
सो कोषमा  सेजनका सम्पूर्ण सदस्यहरु तथा शुभेच्छुकहरुलाई स्वेच्छिक रुपमा सहयोगको लागि सेजन हार्दिक अपिल गर्दछ । तपाईहरुको सहयोगबाट संकलित रकम र नामावली सहित परिवारमा हस्तान्तरण गर्ने तथा यस बारेमा सेजनको साधारण सभामा जानकारी गराउने छौं ।  तपाईहरुले सेजनको वैंक खातामा सिधै तथा सेजन सचिवालयमा बिहान १० बजे देखि ५ बजे सम्म (अन्तिम मिति २०७७ असोज #) गते) सम्म रकम बुझाउन सक्नुहुने छ ।

सुजन ओली
महासचिव
सेजन

(थप जानकारीको लागि मोबाईल नम्बर ९८५१०३७७६२,९८५११९८६४७,९८४१०९३२५०)

News

राजस्व संकलन विस्तारै सुधार हुँदै छ : अर्थसचिव राया सुस्तताको सामना गर्दै नेपालको आर्थिक वृद्धि

अर्थसचिव तोयम रायले राजस्व संकलन सुधारोन्मुख भएको बताएका छन्। नेपाल डेभपलमेन्ट अपटेड (अप्रिल २०२३) को बुधबार

‘इन्टरनेशनल कन्फ्रेन्स अन फाइनान्सिङ फर नेपाल’ सुरू, प्रधानमन्त्रीले गरे उद्घाटन

काठमाडौं- नेपालमा आर्थिक विकासका लागि दिगो लगानीका स्रोत र सम्भावनाको खोजी गर्ने उद्देश्यसहित काठमाडौंमा ‘इन्टरनेशनल कन्फ्रेन्स

अर्थतन्त्र संकट छैन, नयाँआयाम खोजौंः अर्थमन्त्री शर्मा

काठमाडौं, मंसिर १५ अर्थमन्त्री जनार्दन शर्माले मुलुकको अर्थतन्त्र संकटमा नरहेको बताएका छन् । अर्थतन्त्रका सूचकहरू सुधारोन्मुख