SEJON

सञ्जन न्यौपाने रिसर्च ग्रान्ट स्थापना गरेको जानकारी

मिति : २०७७ कार्तिक १८ गते

आर्थिक पत्रकार साथीहरु,
नेपाल आर्थिक पत्रकार समाज (सेजन) ले सेजनका पुर्व उपाध्यक्ष स्वर्गीय सञ्जय न्यौपानेको स्मृतिमा सञ्जन न्यौपाने रिसर्च ग्रान्ट स्थापना गरेको जानकारी गराउन चाहान्छौ । आगामी मंसीर १५ मा हुने २३ औं वार्षिकोत्सव ‘सेजन डे’ को अवसर पारेर एक जना सदस्यलाई नगद एक लाख रुपैयाँ बराबरको आर्थिक क्षेत्रसँग सम्बन्धित समाचारलाई उक्त ग्रान्ड प्रदान गर्न लागेका छौ । उक्त ग्रान्डको लागि २०७७ कार्तिक मसान्तभित्र आर्थिक क्षेत्रसँग सम्बन्धित अनुसन्धानमूलक समाचारका लागि प्रस्ताव सेजन सचिवालय वा सेजनको इमेल लभउब।िकभवयल२नmबष्।िअयm उपलब्ध गराइदिनुहुन हार्दिक अनुरोध गर्दछौं ।

News

सेजनको विधान अनुसार नयाँ सदस्यता आवेदन दिन निम्न कागजातहरु समावेश गर्नुपर्ने छः

नेपाल आर्थिक पत्रकार समाज (सेजन) को विधान अनुसार नयाँ सदस्यता आवेदन दिन निम्न कागजातहरु समावेश गर्नुपर्ने