SEJON

हाइड्रो सोलुसन फेलोशिप स्थापना गरेको जानकारी गराउन चाहान्छौ ।

मिति : २०७७ कार्तिक १८ गते

आर्थिक पत्रकार साथीहरु,

नेपाल आर्थिक पत्रकार समाज (सेजन) ले हाइड्रो सोलुसन फेलोशिप स्थापना गरेको जानकारी गराउन चाहान्छौ । आगामी मंसीर १५ मा हुने २३ औं वार्षिकोत्सव‘ सेजन डे ’ को अवसर पारेर जलविद्युत क्षेत्रसँग सम्बन्धित समाचार लेख्नका लागि एक जना सेजन सदस्यलाई उक्त फेलोशिप प्रदान गर्न लागेका छौ । उक्त फेलोशिपलको लागि २०७७ कार्तिक मसान्तभित्र जलविद्युत क्षेत्रसँग सम्बन्धित समाचारका लागि प्रस्ताव सेजन सचिवालय वा सेजनको इमेल nepal.sejon@gmail.com मा उपलब्ध गराइदिनुहुन हार्दिक अनुरोध गर्दछौं । फेलोशीपको राशी २५,००० रुपैँया रहेको छ 

सुजन ओली
महासचिव
नेपाल आर्थिक पत्रकार समाज

News

सेजनको विधान अनुसार नयाँ सदस्यता आवेदन दिन निम्न कागजातहरु समावेश गर्नुपर्ने छः

नेपाल आर्थिक पत्रकार समाज (सेजन) को विधान अनुसार नयाँ सदस्यता आवेदन दिन निम्न कागजातहरु समावेश गर्नुपर्ने